Udział w tym konkursie jest bardzo prosty. Polub nasz Fanpage na FB www.facebook.com/Swiat.Supli jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i zapisz się do newslettera podając swoje imię i nazwisko, płeć i adres email, dodtakowo możesz zostawić nam numer telefonu. Tym samym wyrażając zgodę na otrzymywanie wiadomości email od Świat Supli.

Dzięki newsletterowi będziesz na bieżąco z nowościami w sklepie, promocjami, wyprzedażami, konkursami. Bedziesz też otrzymywać kody rabatowe na nasze produkty.

Organizatorem konkursu jest firma "Świat Supli", ul. Św Rocha 4, Białystok, Polska.
Świat Supli zastrzega prawo do unieważnienia i wprowadzania zmian w ramach promocji w dowolnym czasie jej trwania bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej po zakończeniu konkursu drogą mailową i/lub telefoniczną (jeśli zostawisz swój numer). Zakończenie konkursu zostało zaplanowane na 30.11.2016. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy kurierem lub pocztą. Uczestnik konkursu musi mieć ukończone 18 lat lub więcej. Konkurs odbędzie się na terenie Polski. Przedsięwzięcie nie podlega odwołaniu na drodze sądowej.

DANE
Wszelkie pozyskane w trakcie konkursu dane zostaną zebrane, przetworzone i zarchiwizowane w celach marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

MEGA ZESTAW firmy BIOTECH USA Białko ISO WHEY ZERO 2270g + BCAA ZERO 360g + 20 batonów ZERO BAR - o łącznej wartości 415 zł

© 2019 Świat Supli. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.